Program Kariery Dwutorowej!


Z przyjemnością informujemy, że Polski Związki Triathlonu dzięki środkom pozyskanym z Ministerstwa Sportu i Turystyki uruchomił program Kariery Dwutorowej.

Celem programu Kariery dwutorowej jest objęcie członków kadry narodowej Polskiego Związku Triathlonu w kat. od juniora do seniora równoległym rozwojem pozasportowym oraz dostarczenie im wiedzy i umiejętności, które pozwolą płynnie przejść z życia sportowego do pracy zawodowej. W ramach programu na dedykowanej platformie już niedługo zostaną udostępnione kursy.

" W imieniu Zarządu Polskiego Związku Triathlonu serdecznie zapraszam Was do udziału w projekcie. Wielu z Was oprócz tego, że uprawia sport, dodatkowo decyduje się uczyć lub w jakiś sposób pracować. Część z Was z pewnością posiada już jakieś plany zawodowe, część ma pewnie jeszcze jakieś wątpliwości, a u innych plany na przyszłość dopiero zaczynają się krystalizować. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom realizujemy projekt, który dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu. Na dedykowanej stronie internetowej zamieszczone zostaną kursy i szkolenia prowadzone przed dobrze Wam znane osoby związane ze sportem wyczynowym i wytrzymałościowym. Korzystając z ich wiedzy i doświadczenia chcemy pomóc Wam w zgłębieniu wiedzy i sportowej świadomości. Tematy wykładów zostały dobrane pod Wasze potrzeby i z pewnością Was zainteresują. Uzupełnieniem szkoleń jest możliwość kontaktu z doradcą zawodowym, który pomoże Wam w obraniu Waszej ścieżki zawodowej, pomoże rozwiać Wasze wątpliwości i obrać dobry kurs na równoległe, dwutorowe życie" - mówi Wiceprezes Polskiego Związku Triathlon Paweł Młynarczyk.

Więcej informacji dot. kursów dostępnych na platformie już niedługo!
Zachęcamy do śledzenia zakładki: https://triathlon.pl/kariera-dwutorowa/

A już teraz zapraszamy do konsultacji z doradczynią zawodową p. Anną Dziczek w terminach poniżej.

Dyżury: 
poniedziałek godz. 16:00 – 21:00
środa godz. 13:00 – 18:00
sobota godz. 15:00 – 20:00 

tel. 602 243 630

Konsultacje:  TUTAJ